Вже понад рік Мінцифра співпрацює з Apple за кількома напрямками. Президент наголосив, що офіційне відкриття офісу Apple в Україні є свідченням перспективності нашого ринку.

Цікаво Ноутбук чи стаціонарний комп'ютер: що обрати

Про що говорили

Серед тем, які обговорювали під час зустрічі, були такі:

  • Українізація персонального помічника Siri.
  • Запуск сервісу ЕКГ для Apple Watch в Україні,
  • Проведення перепису населення з використанням інноваційних підходів та залучення діджитал-інструментів,
  • Створення української музичної редакторської команди для оптимізації рекомендацій на головній сторінці Apple Music під українські реалії. На зустрічі передали спільний лист-звернення до компанії Apple від представників українських виконавців та музичних організацій. Це рішення активно підтримують представники української музичної індустрії.
  • Співпраця у сфері розвитку цифрових навичок і комп’ютеризації шкіл.

Торкнулися також теми цифрових документів. Apple нещодавно запустила функцію зберігання паспорта та водійських прав у застосунку Wallet. Тому очільник Мінцифри поділився українським досвідом впровадження перших у світі цифрових паспортів та продемонстрував CEO Apple застосунок Дія, "який йому дуже сподобався".

Ми вдячні компанії Apple за постійну співпрацю з нашим міністерством, адже хочемо, щоб українці могли користуватись усіма сервісами компанії. Крім цього, обговорили можливу співпрацю в напрямку навчання програмування школярів, студентів, ветеранів. А також у сфері охорони здоров’я, комп’ютеризації шкіл і локалізації продуктів Apple до українського ринку,
— сказав Михайло Федоров.