Як інформує 24 Канал, при спробі потрапити у застосунок виринає сповіщення "На жаль, зараз спостерігаються складнощі у роботі застосунку. Ми відновимо працездатність сервісів найближчим часом. Вибачте, будь ласка, за незручності".

Дивіться також Без шансів: YouTube оголошує про нові заходи боротьби з блокуванням реклами

Водночас деякі клієнти зазначають, що змогли все ж потрапити в банківську утиліту. Причина збоїв та час вирішення проблем наразі невідомі.

Слід зазначити, що цей збій став вже четвертою масштабною "поломкою" застосунку від початку 2024 року. Попередній, до слова, стався 1 квітня і тоді клієнти mono мали проблеми з авторизацією в утиліті протягом 3-х годин.

Крім того, Monobank став частіше піддаватися DDoS атакам, які, попри все, вдається відбивати. Чи є несправність в роботі програми наслідком цих атак, наразі невідомо.

Monobank змінив дизайн

На початку квітня застосунок Monobank повністю змінив дизайн, який тепер більше відповідає розширеному функціоналу банку. У своєму телеграмі співзасновник Monobank Олег Гороховський детально розповів про зміни та їх причини.

Корисно Як поповнити картку Монобанку: інструкція для українців за кордоном

Новий дизайн піддався як схвальним коментарям, так і критиці в мережі. Попри зміни користувачі застосунку мають вибір, залишитися з новим дизайном чи повернутися до старого. До речі, зробити це можна у розділі "Далі".