У НАЗК заявили, що Xiaomi не просто продовжила свою роботу в Росії, але й досі залишається лідером з продажів смартфонів в державі-терористі.

Дивіться також Xiaomi винайшла акумулятор, якому не страшні морози

Xiaomi продовжує заробляти у Росії

Як мовиться у повідомленні, з 2018 року й до сьогодні Xiaomi займає перше місце з продажів в інтернет-магазинах Росії, а також має велику мережу офіційних авторизованих роздрібних магазинів Mi Store по всій РФ.

Попри війну в Україні, Xiaomi активно відновлює набір персоналу до своїх російських офісів. У НАЗК стверджують, що це свідчить про те, що Xiaomi Corporation спонсорує військову агресію Росії проти України

"Поки росіяни бомбили мирні українські міста, Xiaomi встигла збільшити поставки у Росії на 39% у третьому кварталі 2022 року. Зараз же компанія активно відновлює набір персоналу до своїх російських офісів та оголосила про офіційний старт продажів флагманських смартфонів. Це прямо свідчить про те, що Xiaomi Corporation спонсорує військову агресію Росії проти України", – додали в НАЗК.

У списку міжнародних спонсорів війни 21 компанія

  • НАЗК вже внесло 21 компанію до переліку міжнародних спонсорів війни.
  • Усі включені до переліку компанії вносяться до бази даних World-Check, що здійснює облік осіб і організацій із підвищеним ризиком та використовується в усьому світі для виявлення та управління фінансовими, регуляторними та репутаційними ризиками.
  • Таким чином співпраця з подібними компаніями стає ризикованою та небажаною для будь-кого на міжнародному ринку, що захищає міжнародний фінансовий сектор від спонсорів російської війни.