Станом на 21 годину телеграм знову запрацював. Однак деякі користувачі все ще не можуть зайти у цю соціальну мережу.

Дивіться також Не працює по всьому світу: в інстаграмі стався масштабний збій

У телеграмі стався збій у роботі

Користувачі мережі заявляли, що близько 20:48 у телеграмі перестали вантажитися фото й оновлюватися листування. Згодом у мережі перестали надсилатися повідомлення, через що багато людей не могли нормально зв'язатися з іншими та навіть читати канали з новинами.

Згодом у моніторинговому сервері Downdetector підтвердили, що дійсно проблеми в роботі телеграму є. Загалом, вони отримали майже 500 відгуків, щодо несправності соціальної мережі.

Телеграм
Масштабний збій у роботі телеграму / Скриншот 24 Каналу

Наразі більшість користувачі мережі каже, що робота телеграму відновилися: вони можуть листуватися і читати телеграм-канали. Попри це, деякі користувачі все ж мають проблеми з роботою мережі.

Наостанок, користувачі мережі радять спробувати зайти у мережу з різних девайсів. Також вони рекомендують спробувати почистити локальне сховище, та перезайти у телеграм 2 – 3 рази.

Раніше глобальний збій стався і в інстаграмі

  • Наприкінці травня 2023 року в соціальній мережі інстаграм стався масштабний збій. Користувачі по всьому світу не могли зайти у мережу.
  • Користувачі мережі пишуть, що коли вони заходять в мережу, у них з'являється повідомлення "вибачте, щось пішло не так" або "вибачте, не вдалося оновити стрічку". Крім цього, сама стрічка мережі не завантажується, і користувачі не можуть подивитися фото чи сторіс людей, на яких вони підписані.
  • Достеменно невідомо, що саме стало причиною збою роботи мережі. Компанія Meta, що володіє інстаграмом, не коментувала припинення роботи соціальної мережі.