Уоткінс вирушила до орбітальної лабораторії 27 квітня в рамках місії SpaceX Crew-4, увійшовши в історію як перша чорношкіра жінка, що вирушила у тривалий космічний політ. Зараз вона працює спеціалістом місії.

Не пропустіть Телескоп Джеймс Вебб зробив нове вражаюче фото сусідніх галактик: його порівняли з іншими фото

Одне з її завдань – спостерігати та фотографувати геологічні особливості на Землі, а також проводити різноманітні наукові експерименти разом зі своїми товаришами по команді.

У понеділок (9 травня) NASA поділилося новою фотографією Уоткінс у куполі космічної станції. Це окремий відсік станції для спостереження за поверхнею нашої рідної планети, він пропонує ідеальне місце для спостереження та фотографування.


Джесіка Уоткінс на МКС / Фото NASA

Екіпаж четвертої місії SpaceX до МКС

Крім Уоткінс, в Crew-4 SpaceX входять астронавти NASA К'єл Ліндгрен та Роберт Хайнс, а також Саманта Крістофоретті з Європейського космічного агентства. Очікується, що екіпаж проведе шість місяців, живучи та працюючи на космічній станції.

Після прибуття Crew-4 та подальшого відбуття Crew-3, ще однієї місії SpaceX, до складу 67-ї експедиції станції тепер входять троє росіян, троє американців та один італійський астронавт. Екіпаж буде тісно співпрацювати протягом наступних кількох місяців, проводячи наукові дослідження, обслуговування станції, навчання та багато іншого.

Читайте на сайті Virgin Galactic відклала комерційні суборбітальні польоти: назвали нову дату

Crew-4 – перший космічний політ Уоткінс. Її досвід включає інтенсивне вивчення систем космічної станції, виходів у відкритий космос, робототехніки, фізіологічної підготовки, навчання польотам на Т-38, навчання виживання у воді та пустелі, навчання геології та відпрацювання експедиційних навичок.

У 2019 році вона також працювала членом екіпажу акванавтів у підводному середовищі в рамках місії NASA Extreme Environment Mission Operations (NEEMO) 23.