main logo

МКС

18 лип
11:01
Не так давно ми дізналися, що SpaceX була обрана для того, щоб звести Міжнародну космічну станцію з орбіти й скинути її в океан. Але двоє колишніх керівників NASA та ESA, космічних агентств США та Європи, тепер закликають переглянути цей план. І справа далеко не в бажанні зекономити 843 мільйони доларів, які виділили на цю місію з бюджету США.
14 черв
13:03
Несподівано NASA довелося перепрошувати після того, як під час звичайної трансляції з Міжнародної космічної станції (МКС) випадково транслювали аудіозапис аварійної тривоги. Симуляція, яка відбувалася на Землі, викликала короткий переляк серед глядачів, які повірили, що на борту МКС сталася непередбачувана ситуація.

Це космічна станція на орбіті Землі, створена для наукових досліджень у космосі. МКС стала спільним проектом між NASA і Роcкосмосом.

Для виконання різноманітних робіт астронавти періодично здійснюють виходи у відкритий космос. Станом на травень 2017 року на рахунку членів МКС 200 виходів у космос загальною тривалістю 1247 годин і 55 хвилин.