Набагато швидший

Стандарт Wi-Fi 7 уже доступний для декількох пристроїв. У найближчому майбутньому ми побачимо його на всіх наших ґаджетах – смартфонах, ноутбуках, ПК, планшетах, телевізорах і, звісно ж, роутерах. Першим масовим смартфоном з новітніми стандартами стане Galaxy S24 Ultra, який буде офіційно представлений 17 січня.

Дивіться також iPhone випав з літака на висоті майже 5 кілометрів, але залишився цілим

У своїй заяві організація зазначає, що Wi-Fi 7 працює краще за наявні стандарти в таких завданнях, як потокові трансляції з високою пропускною спроможністю та ігри з малою затримкою, що має значення з огляду на те, як швидко набирають популярності системи віртуальної реальності та дедалі вимогливіші робочі застосунки.

Якщо говорити про технічні характеристики, то Wi-Fi 7 пропонує пропускну здатність 46 гігабітів на секунду, порівняно з 9,6 гігабіта у його попередника. Новий стандарт працює в діапазонах 2,5 ГГц, 5 ГГц і 6 ГГц. Крім того, якщо ваш пристрій і маршрутизатор підтримують один і той самий стандарт, ви зможете зменшити перевантаження, підвищити швидкість і забезпечити надійне з'єднання.

Ось додаткова інформація, яку надає регулятор:

  • Надширокі канали, що вдвічі перевищують найширший сьогодні розмір каналу для забезпечення мультигігабітної швидкості та високої пропускної здатності пристроїв.
  • Можливість для пристроїв передавати та приймати дані одночасно по декількох каналах для збільшення пропускної здатності, зменшення затримок та підвищення надійності.
  • 4K QAM забезпечує на 20% вищу швидкість передачі, ніж 1024 QAM.
  • Покращено гнучкість планування ресурсів спектра для підвищення ефективності використання спектра.
  • Краща робота з чутливими до затримок потоками.
  • Послуги зв'язку для забезпечення готовності до надзвичайних ситуацій: забезпечує безперебійну роботу служб національної безпеки та готовності до надзвичайних ситуацій для користувачів, зберігаючи при цьому пріоритет і якість обслуговування в мережах доступу Wi-Fi.

Пройде певний час, перш ніж стандарт Wi-Fi 7 буде впроваджений на всіх сучасних пристроях. Але в найближчі місяці ми почнемо бачити все більше і більше продуктів з новітніми стандартами.