Про це повідомляє Digital Trends.
В основі технології використовується векторна графіка – це не звичний для розробників набір точок і текстур, а математичні формули, які описують поведінку ліній. Завдяки цьому зображення можна масштабувати нескінченно. У документації компанії NVIDIA описується застосування векторної графіки для створення текстур в комп'ютерних іграх.
Повідомляється, що замість створення і упаковки великого комплекту текстур, розробники ігор зможуть просто описувати текстуру, а не малювати її в графічних редакторах. Технологія infinite resolution, в свою чергу, на основі цих описів буде генерувати текстуру "на льоту". Роздільну здатність текстури технологія може вибирати самостійно, а це дозволить створювати дуже деталізовані декорації. Єдиним недоліком такого методу будуть підвищені апаратні вимоги.
Зразок графіки з новою технологією infinite resolution
Ще одним плюсом нової технології можна назвати захист від "старіння" ігор. Як приклад можна привести Diablo 2 – спрайт для неї створювалися за часів CRT-моніторів з роздільною здатністю 800 х 600 точок. Якби гру робили за технологією infinite resolution, то і на сучасних 8K-дисплеях вона виглядала б так само, як і 15 років тому на моніторах того часу.
Читайте також: В мережі показали трейлер нової гри від розробників S.T.A.L.K.E.R. – Fear the Wolves
Варто зазначити, що при створенні ігор за традиційною технологією, дизайнери малюють одну текстуру максимальної якості, але в гру включаються і її копії різного чіткості (720p, 1080p, 1440p, 4K). З огляду на те, що текстурами покриті всі ігрові об'єкти, ігри займають все більше і більше місця на пристроях зберігання. А також це означає, що коли-небудь творці ігор досягнуть стелі – максимально можливої роздільної здатності.
Єдине, що викликає сумніви – це системні вимоги нової технології. І чи впорається з нею середньостатистичний ігровий комп'ютер.
Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно.