Світовий гігант споживчої електроніки представив одразу декілька унікальних новинок. Про вихід The Freestyle – нового портативного екрана й розважального пристрою – Samsung Electronics оголосила напередодні CES 2022. З 4 січня проєктор вже доступний для попереднього онлайн-замовлення на ринку США, а протягом наступних місяців він вийде й на інші глобальні ринки.

Цікаво Даруй святково: з нагоди зимових свят Samsung пропонує вигідні умови на телевізори й проєктори

The Freestyle – твій простір, який завжди з тобою

Отже, екран The Freestyle – це перша у своєму роді технологія в компактному формфакторі для оптимального перегляду й розваг. Пристрій поєднує в одному легкому й портативному девайсі проєктор, смартдинамік і пристрій для зовнішнього освітлення. Легкий (важить всього 830 грамів) та зручний, він дозволяє без зусиль перетворити будь-яку поверхню на екран. На відміну від громіздких конструкцій звичайних проєкторів The Freestyle оснащений регульованою підставкою, що обертає пристрій на 180 градусів, тож користувачі можуть і без окремого екрана демонструвати високоякісне відео будь-де – на столі, підлозі, стінах чи навіть на стелі. Він також слугує як смартдинамік: аналізує музику та поєднує її зі світловими ефектами, які ним проєктуються.

The Freestyle має функції повної автокорекції нахилу та горизонтальних викривлень, а отже – пристрій самостійно підлаштовує екран відповідно до будь-якої поверхні під будь-яким кутом, щоразу досягаючи картинки з бездоганними пропорціями. Крім того, з автофокусуванням The Freestyle відтворює максимально чітке зображення розміром до 100 дюймів – знову-таки, на будь-якій поверхні й під будь-яким кутом. Оцінять новинку й шанувальники якісного об’ємного звуку: подвійний пасивний випромінювач створює чисті й насичені баси без спотворень – завдяки його всенаправленому звучанню 360 можна будь-де насолоджуватися звуком кінематографічного рівня.

Девайс сумісний із зовнішніми батареями з підтримкою USB-PD та потужністю 50 Вт/20 В або вище, а тому його можна брати із собою навіть у довгу подорож чи похід. Немає під рукою розетки? – теж не проблема: пристрій – крім сумісності зі звичайною розеткою – працює від під’єднання до стандартного лампового патрона E26 без додаткових кабелів.

Також новинка володіє функціоналом Smart TV телевізорів Samsung – пристрій надає доступ до вбудованих потокових сервісів і функцій дублювання мобільного екрана, сумісних із мобільними пристроями на Android та iOS.

"The Freestyle – це унікальний проєктор, спрямований на максимальну універсальність і гнучкість, щоб задовольнити мінливі потреби споживачів. The Freestyle, що не обмежується простором чи формфактором, є веселим та універсальним пристроєм, яким можна користуватися в будь-який бажаний спосіб", – прокоментував особливості новинки Саймон Сон, виконавчий віцепрезидент та керівник команди продажів і маркетингу Samsung Electronics.