Особливості електрокара

До теми: Нейромережу навчили "бачити" крізь стіни

Мікроавтобус розрахований на поїздки по магістралях. Кожне з пасажирських крісел оснащено USB-портами, в салоні також передбачений інформаційний дисплей, що демонструє інформацію про поточну поїздку, повідомляє Tech Crunch.


Салон автомобіля Cruise Origin

Автомобіль цікавий і тим, що його двері відкривають не назовні, як в класичних моделях, а виконані у вигляді розсувних стулок.


Cruise Origin отримав “розсувні” двері

А головна відмінність новинки від нині представлених на ринку моделей – відсутність керма і педалей – управління здійснюється автоматично за допомогою бортового комп'ютера, а самі пасажири не беруть участі в процесі водіння.

Презентація електрокара Cruise Origin – дивіться відео

Дата появи авто на ринку

За заявою генерального директора Cruise, представлена ​​модель Origin – не концептуальна, а готовий до серійного виробництва автомобіль для спільних поїздок. Від випуску подібного транспортного засобу компанію зупиняє лише те, що розробка не відповідає федеральним нормам США FMVSS, які визначають конструкцію та експлуатаційні характеристики автомобілів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно