На ринку сьогодні домінують два типи таких пристроїв: роботи-пилососи і вертикальні бездротові пилососи. Серед продукції Samsung вони представлені двома лінійками: Jet Bot AI+ та Jet™ відповідно. Які особливості та переваги кожної з них – далі в статті.

Цікаво Допомога на відстані: яким має бути сучасне обслуговування клієнтів

Робот-пилосос Jet Bot AI+: інтелектуальне прибирання за вашої мінімальної участі

Роботи-пилососи наявні на ринку вже майже два десятиліття, тож добре знайомі користувачам. Донедавна їхнім основним недоліком залишалася несамостійність: попри автоматизацію, ці пристрої все ж потребували нагляду, додаткових вказівок чи втручання власників у разі заплутування в якихось речах. Саме на цих моментах зосередилися розробники Samsung, маючи на меті створити пристрій, що може самостійно оцінювати ситуацію і прибирати без сторонньої допомоги. І в підсумку компанія представила Jet Bot AI+ – робот-пилосос із передовими технологіями виявлення та розпізнавання об’єктів на основі штучного інтелекту (АІ) для ефективного й автономного прибирання.

Jet Bot AI+ досягає найвищої точності пересування завдяки 3D-сенсору, який сканує широкий простір навколо, встановлює структуру приміщення й наявність будь-яких перешкод, як-от дротів чи маленьких предметів розміром навіть 1 см. Можете не хвилюватися: пилосос акуратно об’їде всі такі об’єкти й не застрягне на жодному з них, тож вам не доведеться його розплутувати зі, скажімо, покинутих на підлозі шкарпеток. А про якомога оптимальніший маршрут прибирання подбає сенсор LiDAR: він постійно сканує приміщення, точно визначаючи своє розміщення й відстань до об’єктів, завдяки чому Jet Bot AI+ рухається ефективніше й охоплює більшу частину оселі.

Звісно, такі інноваційні вдосконалення не могли не зачепити основної функції пилососа – власне прибирання. Jet Bot AI+ оснащено цифровим інверторним мотором для максимальної потужності всмоктування, а високоефективна щітка з екстракторами ретельніше очищує килими й тверду підлогу, підбираючи волосся й запобігаючи його намотуванню на щітку. Функція Intelligent Power Control визначає тип поверхні й кількість пилу, встановлюючи з огляду на цю інформацію потужність всмоктування для якомога оптимальнішого прибирання.

Вам навіть не доведеться очищати пилозбірник Jet Bot AI+. Прибравши оселю, робот-пилосос самостійно повернеться до очисної станції, яка за допомогою технології Air Pulse автоматично очистить пилозбірник пилососа. Багатошарова система фільтрації вловлює 99,999% дрібних пилових часточок, запобігаючи їхньому повторному потраплянню в домашню атмосферу. У такий спосіб Jet Bot AI+ дбає про чистоту не тільки підлоги, а й повітря у вашому домі.

Додаток SmartThings ще більше розширить можливості Jet Bot AI+, надавши доступ до низки функцій для інтелектуального прибирання.

  • Так, функція Select & Go дає змогу дистанційно запланувати прибирання, навіть вказати окремі зони, які варто очистити.
  • Через SmartThings також можна вказати заборонені для пересування ділянки, і робот-пилосос уникатиме їх.
  • А функція Jet Live надасть можливість у реальному часі завдяки вбудованій фронтальній камері спостерігати за прибиранням чи наглядати за домашніми тваринами.

Підсумуємо: якщо ви цінуєте свій час, потребуєте максимально автономних пристроїв, що виконуватимуть свої функції за вашого мінімального втручання, чи маєте пухнастих друзів, яких ви хвилюєтеся залишати самих удома, – Jet Bot AI+ стане для вас ідеальним вибором.

Не пропустіть Samsung починає тестування 6G: коли очікувати мережі шостого покоління у широкому доступі

Вертикальний бездротовий пилосос Jet™: потужність і мобільність

Лінійка Samsung Jet™ пропонує вибір із низки потужних і ефективних вертикальних бездротових пилососів. Це зручна альтернатива традиційним моделям: з одного боку користуватися Jet™ можна інтуїтивно та зрозуміло, як і звичайними пилососами, а з другого – відсутність кабелів і необхідності тягати за собою громіздкий корпус значно полегшує цей процес. Тільки легка та елегантна ручка, яку зручно тримати, і більше нічого зайвого.

Пилосос Jet
Пилосос Samsung Jet / Фото Samsung

Samsung Jet™ оснащено цифровим інверторним мотором, який генерує потужність всмоктування до 200 Вт (залежно від моделі). Його доповнює високоефективна структура Jet Cyclone з багатьма циклонами, максимізує потужність всмоктування та видаляє найдрібніші пилові частки з повітря. Ефективне прибирання довершує щітка, яка обертається на 180 градусів, даючи змогу без проблем змінювати напрямок і досягати кожного закутку, а також легко від’єднується, щоб швидко очистити з неї бруд. Багатошарова система фільтрації запобігає зворотному потраплянню в атмосферу до 99,999% пилових часток і алергенів, тож після прибирання повітря в оселі гарантовано залишиться чистим і свіжим.

Пилосос Samsung Jet
Пилосос Samsung Jet / Фото Samsung

Окрім ефективного прибирання, Samsung Jet™ дарує свободу рухів і пересування. Із цим пилососом ви зможете досягнути в будь-який куток, а не тільки туди, куди дозволяє довжина кабелю чи наявність розетки. І не доведеться відволікатися на підзарядку: довговічні змінні акумулятори у різних моделях забезпечують від 40 до 60 хвилин роботи, пропонуючи вдосталь часу для очищення всієї оселі. Цієї потужності вистачить надовго: навіть після п’яти років користування акумулятори зберігають до 70% початкової ємності, чого достатньо для проведення повного циклу прибирання.

Читайте на сайті Galaxy Z Fold3 / Z Flip3: переваги третього покоління революційних складаних смартфонів Samsung

Samsung Jet™ не вимагає багато зусиль для обслуговування. Зі станцією заряджання «2-в-1» ви зможете і заряджати пилосос, і зберігати його, прикріпивши її до стіни в зручному для вас місці. Пилозбірник легко відокремлюється від ручки пилососа, щоб витрусити бруд і помити його перед наступним використанням.

Пилосос Samsung Jet
Пилосос Samsung Jet / Фото Samsung

Безсумнівна перевага Samsung Jet™ – великий вибір. Лінійка представлена численними моделями з варіативними функціями та вартістю, серед яких ви зможете знайти оптимальний пристрій саме для себе – відповідно до своїх запитів, потреб і фінансів. Тож якщо ви цінуєте, потужність, ефективність і зручність, то радимо придивитися до лінійки Samsung Jet™.