Яку сферу обрати, щоб мати змогу працювати на фрілансі – про це розповіли у порталі freelancehunt.com. Там вибрали 10 перспективних професій, що дають змогу працювати, як фрілансер (експерти враховували показники 2019 року).
До теми: Кого шукають роботодавці: найзатребуваніші мови програмування
- Програмісти
Ці фахівці є одними з найбільш затребуваних і найбільш високооплачуваних в Україні. Аби залучити хорошого спеціаліста, йому пропонують чимало "спокусливих" переваг, зокрема й віддалену роботу та гнучкий графік. Програмісти-фрілансери працюють над розробкою мобільних додатків, обслуговуванням інтернет-магазинів, версткою веб-сторінок, супроводом сайтів. Загальна кількість проєктів в цій категорії перевищила 100 тисяч.
- Дизайнери
Ці фахівці займають друге місце у списку найбільш затребуваних фріланс-фахівців. Замовники шукають дизайнерів сайтів та фахівців з поліграфічного дизайну. Конкурують з ними і проекти зі створення логотипів, банерів та ілюстрацій.
- Копірайтери
Як показує статистика, їхні послуги є вдвічі менш затребуваними, ніж дизайнерів і в чотири рази, порівняно з програмістами. Однак, це все ж хороша нагода працювати як фрілансер. Цим фахівцям пропонують написання статей, рекламних текстів, а також рерайт.
До теми: Зарплата тестувальника в Україні: скільки заробили QA Engineers у грудні 2019
- SEO-фахівці
У цих фахівців замовляють послуги щодо просування сайтів в інтернеті.
- SMM-менеджери
Майже така ж кількість проєктів і замовлень, як і в SEO-шників. Тут замовляють просування в соцмережах, налаштування таргетованої реклами тощо.
10 найбільш затребуваних професій для фрілансу
Інша 5 у рейтингу фрілансерів виглядає таким чином:
- Перекладачі
- Відео/аудіо монтажери
- Контент-менеджери
- PPC-спеціалісти
- Системні адміністратори
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно