Ви точно хоча б раз бачили відеоролики, на яких користувачі жартома порівнюють камери різних смартфонів, наводячи їх на Місяць. При цьому перший – як правило, iPhone – заледве розрізняє земний супутник, тоді як пристрій Samsung наближає картинку настільки, що на екрані ми бачимо інопланетян, місяцеходи або людей, що ходять на Місяці. Цей мем походить від неймовірних здібностей у зумі (наближенні), які демонструють флагмани компанії вже кілька років. Але все може змінитися вже на початку 2024 року. Принаймні так стверджує авторитетний інсайдер Ice Universe.

Дивіться також Samsung розробляє Galaxy Ring, таємничий перстень з електронним начинням

Що відомо

Протягом тривалого часу Samsung встановлювала 10-кратний оптичний зум у свої флагманські телефони. І хоча ця функція може виглядати як трюк, вона, безумовно, краща за цифровий зум, який пропонують більшість інших компаній. Тож чутки про те, що компанія вирішила прибрати камеру з 10-кратним оптичним зумом з Galaxy S24 Ultra стали вельми сумним сюрпризом.

Можливо, для багатьох людей це не є проблемою, особливо якщо вони не використовують 10-кратний оптичний зум. Але багато користувачів були в захваті від таких можливостей. З моменту першої появи компанія значно покращила можливості свого датчика і замість того, щоб робити це далі, може просто видалити його.

Джерело стверджує, що замість 10-кратного оптичного зуму ми отримаємо 5-кратний у Galaxy S24 Ultra.


Samsung може видалити 10-кратний оптичний зум у Galaxy S24 Ultra / Скриншот Wccftech

"Дозвольте мені сказати вам зараз, це на 100% підтверджено, що Samsung вирізав 10-кратний оптичний зум в камері S24 Ultra".


Samsung може видалити 10-кратний оптичний зум у Galaxy S24 Ultra / Скриншот Wccftech

"Я думаю, Samsung хоче замінити 10-кратний на 5-кратний оптичний зум. Однак, судячи з інших попередніх продуктів, ефекти не ідеальні, більш очевидні сліди алгоритмів, а якість зображення за межами 1Ox не така хороша, як ефект, що досягається справжнім 10-кратним оптичним зумом".

Нагадаємо, згідно з попередніми витоками, Samsung Galaxy S24 Ultra отримає 4 модулі основної камери: 200MP + 12MP + 50MP + 10MP. Він працюватиме з Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 на Android 14 та One UI 6.