Що таке Galaxy Ring

Galaxy Ring є найбільшою загадкою серед усього над чим зараз працює Samsung. Це також одна з найцікавіших перспективних технологій: чи зможе компанія втиснути в мініатюрний корпус всі потрібні датчики, щоб технологія не була марною тратою грошей?

Дивіться також Samsung випускає "розумний" додаток для рецептів зі штучним інтелектом

Нагадаємо, згідно з липневими чутками, перстень нібито постачатиметься з функціями, пов’язаними зі здоров’ям (моніторинг різноманітних показників, який сьогодні виконують розумні годинники та браслети, і подальше їх передавання на смартфон), а також додатковим бонусом – можливістю поєднання з майбутніми AR-гарнітурами Samsung. Перстень нібито повинен бути кращим за Galaxy Watch з точки зору точності вимірювань, але навряд чи можна очікувати великої кількості функцій від такого маленького корпусу. Джерела називають цей продукт "нішевим" і не впевнені в його майбутній популярності.

Отож, деякі користувачі з Південної Кореї вивчали Samsung Wearable, фірмовий додаток для керування та відслідковування носимих пристроїв, до яких належить усе, що ми використовуємо на своєму тілі – годинники, браслети, окуляри й ті ж персні. Серед усіх його оновлень знайшли нову іконку, яка зображує кільце. Можливо, це просто ще одна піктограма, але з огляду на те, що ми вже знаємо про Galaxy Ring, журналісти припустили, що це є не просто свідченням додавання нового пристрою в застосунок, а натякає на дуже близький реліз новинки.

Іконка, знайдена в додатку
Іконка, знайдена в додатку Samsung Wearable / Фото DCInside

Коли це буде, не ясно. Компанія готується випустити пристрої серії Fan Edition десь наприкінці року. Серед них буде смартфон Galaxy S23 FE, але чи буде кільце, сказати неможливо. Конкретної дати презентації ми досі не знаємо. Однак, як показує практика, з їхнім наближенням зростає кількість витоків. Тож цілком імовірно, що ми дізнаємося більше вже дуже скоро.