Особливістю SR-02 є чотири колінні суглоби, загнуті назад, що дозволяє йому виконувати різні рухи. Він може ходити як вперед, так і назад, здійснювати повороти на 360 градусів на місці та нахиляти корпус у різні боки.

А тим часом Українські розробники створили наземного робота-камікадзе Ratel S для військових

Щоб полегшити посадку і висадку пасажирів, робот може присідати, повністю згинаючи всі чотири ноги в колінах. Програмне забезпечення, що використовується для SR-02, – це система управління роботом Asratec V-Sido, яка дозволяє людині або зовнішньому оператору керувати роботом на борту.

Демонстрація можливостей SR-02: дивіться відео

Для чого потрібен цей робот

Хоча пілотовані людиною крокуючі роботи є поширеною темою в науковій фантастиці, це реальне творіння від Sansei Technologies є рідкістю. Зазвичай такі роботи існують в одиничних екземплярах і використовуються виключно в індустрії розваг для атракціонів, виставок і шоу. Популярними серед них є бойові людиноподібні роботи, які час від часу беруть участь у розважальних дуелях.

Читайте на сайті Blackdot представив першого у світі робота тату-майстра

На відміну від них, SR-02 зосереджений на мирному пересуванні та пасажирських перевезеннях, що знаменує собою значний крок вперед у розвитку крокуючих роботів для практичного застосування. Демонстрація SR-02 в дії привернула увагу як ентузіастів, так і шанувальників технологій.