Про це повідомляє VG24/7.

Читайте також: Battlefield V: Electronic Arts представила захоплюючий шутер – трейлер і сюжет гри

Інформація про необхідні специфікації комп'ютера напевно хвилює гравців не менше, ніж подробиці геймплея та інші факти: яка різниця, чи є в шутері косметика і донат, якщо рідний РС не потягне новинку? Після того як стали відомі необхідні потужності "заліза", деякі інтернет-користувачі спокійно видихнули. Проте відомості, на жаль, виявилися помилковими.

Раніше офіційні джерела опублікували інформацію про системні вимоги Battlefield V – пост, наприклад, можна знайти в співтоваристві гри в соціальній мережі "ВКонтакте". Когось вони могли збентежити: мовляв, а змінилося взагалі щось з часів Battlefield 1, якщо специфікації збігаються?

Розгадка виявилася досить несподіваною: днями співробітник ЕА повідомив, що компанія ще не анонсувала дані про вимоги до РС. Відомості з'явилися на сайті бойовика помилково і були, за фактом, звичайною "заглушкою".

Читайте також: Battlefield V: в мережі з'явилися цікаві деталі гри та системні вимоги

Достовірну інформацію, ймовірно, повідомлять пізніше. У планах у видавництва, наприклад, прес-конференція EA Play, на якій обіцяють показати Battlefield V у всій красі. Е3 напевно теж принесе геймерам чимало сюрпризів, в тому числі, можливо, і справжні системні вимоги шутера.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно.