Проблеми в основному виникають через анатомічні особливості та характерну звичку тримати смартфон певним чином, повідомляє Daily Mail.

Читайте також: Чи шкідливо використовувати смартфон під час роботи та навчання

У чому проблема? За словами дослідників, проблеми пов'язані з положенням шиї під час використання смартфонів, особливо при розгляданні екрану пристрою. У зв'язку з тим, що зазвичай у чоловіків шия довша, вони згинають її біля самої голови. А ось у жінок зона вигину ближче до грудної клітки.


Жінки навантажують шийні хребці та щелепу

Отримавши серію рентгенівських знімків від групи пацієнтів, в яку входили і чоловіки, і жінки, вчені дійшли висновку, що останні, дивлячись на екран смартфона, нетипово опускають очі вниз і висувають голову трохи вперед. Це призводить до зайвого навантаження на шийні хребці і викликає больові відчуття в шиї і щелепи.

Поради лікарів. Лікарі рекомендують намагатися тримати смартфон таким чином, щоб голову не доводилося сильно нахиляти, і опускати очі вниз для перегляду контенту на екрані.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно