Apple A16 або М2 вийшли восени 2022 року й залишатимуться актуальними до наступного вересня, коли, ймовірно, світ побачить третє покоління фірмових процесорів. У ньому "яблучна" компанія мусить провадити багато покращень, якщо хоче зберегти першість. Бо на п'яти їй уже наступає Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3.

Цікаво Новий нейроімплант тонший за людське волосся і не вимагає вживлення в мозок

Що відомо

Наразі Snapdragon 8 Gen 3 поки існує тільки у вигляді інженерних зразків, але вже зараз показує кращі результати. Тестували майбутній чип у Geekbench 5 – спеціальному програмному забезпеченні для оцінки потужностей смартфонів.

  • Результат однопотокового тесту – 1930 балів.
  • Багатопотокового – 6236 балів.

Крім підвищення потужності Gen 3 обіцяє споживати на 20 відсотків менше енергії, ніж попереднє покоління.

Ще раз зазначимо, що це лише попередні результати, адже чип поки що знаходиться в активній розробці, тому виробник ще може внести зміни, розігнавши технологію до ще кращих показників.

Точна дата його виходу на ринок невідома, але традиційно це відбувається в другій половині року. Однак не варто забувати й те, що М3 повинен вийти раніше, ніж Gen 3, а його характеристики невідомі й навряд чи будуть розкриті до вересневої презентації. Тому Apple має всі шанси перевершити навіть такі показники.