Що відомо про Project Q

Консоль анонсували в середу під час заходу PlayStation Showcase – вона отримала назву Project Q. При цьому Sony прямо називає новинку аксесуаром для PS5.

Цікаво "Розумна" шахова дошка відкриває абсолютно нові можливості для гри

Погляньте на нові аксесуари, представлені під час сьогоднішньої Showcase – пристрій Project Q для гри в ігри, встановлені на PS5, що транслюються через Wi-Fi, і перші офіційні бездротові навушники, що забезпечують звук без втрат якості на PS5 і ПК. Більше деталей у найближчі місяці,
– пише у Twitter пресслужба Sony.

  • Виробник зазначає, що Project Q забезпечить потокову передачу відеоігор з консолі PlayStation 5 на портативний гаджет через інтернет за допомогою функції PS Remote Play.
  • Модель отримає всі елементи управління, наявні в бездротових контролерах DualSense.
  • Також вона отримає 8-дюймовий LCD-дисплей, що підтримує роздільну здатність до 1080p і частоту 60 герців. Як і в класичних контролерах, новинка матиме динамічні адаптивні тригери й забезпечить тактильний зворотний зв'язок.

Консоль мають представити пізніше цього року, хоча достовірно невідомо, коли саме, і скільки вона коштуватиме.

Презентаційний ролик Project Q: відео

За наявними даними, надії на те, що власники консолі зможуть використовувати її безпосередньо з ігровим хмарним сервісом Sony, поки не виправдалися. Щоб пограти в гру на кишеньковій консолі, та має бути під'єднана до PlayStation 5 – Project Q є всього лише аксесуаром, фактично — різновидом бездротового контролера з дисплеєм, і функціонально значно поступається SteamDeck або навіть смартфонам. Попри це, не виключено, що компанія додасть цю можливість у майбутньому.


Консоль Project Q / Фото Sony

Представляючи Project Q, компанія відповідає на зростаючий попит на портативні консолі. У цьому сенсі Project Q являє собою особливий варіант, що дозволяє використовувати потужне залізо стаціонарної консолі – PlayStation 5. Утім, для того, щоб скористатися функцією Remote Play, не потрібно чекати прем'єри Project Q – практично будь-який iPhone, смартфон на Android, комп'ютер на Windows і Mac і навіть Linux можуть використовуватися замість неї із застосуванням офіційного застосунку.