Майже 25 років тому світ побачив оригінальну консоль PlayStation. Розроблена компанією Sony Computer Entertainment, вона стала першою домашньою ігровою приставкою в історії відеоігор. Вона розійшлася по всьому світу тиражем 100 мільйонів пристроїв і вперше познайомила користувачів із 3D-графікою, яка оброблялася в режимі реального часу.

Читайте також: ТОП-3 гри серпня 2018: огляд Far Cry 5, Strange Brigade та God of War 4

PlayStation Classic – це перевидання оригінальної консолі PlayStation в мініатюрі. Консоль поставляється в комплекті з 20 попередньо встановленими класичними відеоіграми, в тому числі знаменитими Final Fantasy VII, Jumping Flash, Ridge Racer Type 4, Tekken 3 та Wild Arms.


PlayStation Classic на 45% менше оригінальної консолі PlayStation

Ця міні-консоль приблизно на 45% менше оригінальної PlayStation. У комплекті йдуть два контролера оригінального дизайну, і навіть зовнішній вигляд упаковки максимально наближений до вихідного, що правдиво відтворює образ і враження від оригінального продукту.

Віддані шанувальники оцінять можливість заново зануритися в світ легендарних відеоігор, а новачкам в світі PlayStation буде цікаво познайомитися з першою консоллю, що змінила ігрову індустрію, і отримати ті самі відчуття. Всі попередньо встановлені гри будуть відтворюватися в оригінальному форматі.


PlayStation Classic матиме ретро-дизайн

У комплекті з кожним пристроєм буде йти кабель HDMI для підключення до телевізора і два контролера для гри в локальному багатокористувацькому режимі, якщо він підтримується грою.

Читайте також: Sony оголосила про "смерть" PlayStation 2

На жаль, точної дати виходу PlayStation Classic та ціну на консолі поки не називають. Окрім того, розробники повідомили, що остаточний список попередньо встановлених ігор опублікують пізніше.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно