Характеристики. У нових навушниках реалізований вдосконалений режим Ambient Sound, завдяки якому людина залишається в курсі всього, що відбувається навколо, навіть коли аксесуар у вухах. Чистоту голосу під час розмови забезпечує адаптивний подвійний мікрофон в кожному навушнику.

Читайте також: Новий смарт-годинник Galaxy Watch Active: що вміє та скільки буде коштувати в Україні

Пристрій забезпечує до 6 годин прослуховування музики або до 5 годин телефонних розмов в режимі Bluetooth-підключення. Компактний футляр збільшує час відтворення аудіо на 7 годин.


Samsung Galaxy Buds отримали стильний дизайн


Samsung Galaxy Buds надійдуть у продаж в трьох кольорах

Всього лише 15-хвилинна підзарядка продовжить роботу ґаджета майже на 2 години. А завдяки технології бездротової зарядки користувач може швидко зарядити навушники від смартфона Samsung Galaxy S10.


Samsung Galaxy Buds підтримують бездротову зарядку

Дата виходу та ціна в Україні. Samsung Galaxy Buds надійдуть у продаж вже в квітні. Вартість ґаджетів в українських магазинах встановлена на позначці 3 999 гривень. Також вони стануть подарунком для користувачів, які оформили попереднє замовлення на будь-який новий смартфон серії Galaxy S10. Пристрої будуть доступні в кольорах "онікс", "вершки" і "цитрус".


Ціни Samsung Galaxy Buds


Ціни Samsung Galaxy Buds

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно