Новинка отримала стильний дизайн та тонкий корпус. Його вага становить всього 25 г. Він має захист від вологи і пороху за стандартом IP68, тобто з ним можна сміливо плавати. Екран покритий захистом Corning Gorilla Glass 3. Також користувачі можуть використовувати різнокольорові ремінці.

Читайте також: Xiaomi випустила смарт-годинник за 100 доларів

Годинник оснащений процесором Exynos 9110 з тактовою частотою 1.15 ГГц. Ємність батареї становить 230 мАг. Galaxy Watch Active підтримує бездротову зарядку.

Galaxy Watch Active доступний для попереднього замовлення

Що вміє Galaxy Watch Active

Новинка може контролювати навантаження під час тренувань (біг, велосипедна прогулянка, веслування, тренування на еліпсі і ще 39 видів вправ). Також він моніторить якість сну, рівень стресу і загальний стан здоров'я.

Щодо функції вимірювання тиску, то вона буде доступною не усюди – лише на території Німеччини, США, Канади, Австралії та Сінгапуру.

ї

Доступні 4 кольори

Ціна

На українському ринку новинка надійде у продаж 8 березня. Його можна буде придбати у чотирьох кольорах: чорному, зеленому, сріблястому і золотому. Наразі доступне попереднє замовлення – ціни стартують від 6999 гривень.

Смарт-годинник Galaxy Watch Active

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно