Зокрема, серед проблем була неможливість оновити чати телеграму. Також там не відправлялися повідомлення.

Дивіться також Операція "Фортеця Львів" або як російська ІПСО намагається розсварити українців

У телеграмі стався збій у роботі

Користувачі мережі повідомили про збій у роботі популярної платформи обміну повідомленнями телеграм приблизно о 20:18. Так, ці люди натрапляли на труднощі, оскільки сервіс перестав завантажувати фотографії та оновлювати листування, що згодом призвело до повної зупинки доставлення повідомлень. Отже, цей несподіваний збій позбавив багатьох людей можливості безперебійно спілкуватися зі своїми контактами та навіть перешкодив їхньому доступу до основних каналів новин.

Згодом моніторинговий сервер Downdetector офіційно підтвердив наявність проблем з популярною платформою обміну повідомленнями телеграм. Сервер отримав майже 256 відгуків користувачів, що підкреслюють несправність цієї широко використовуваної соціальної мережі.

У телеграмі збій в роботі
Збій в роботі телеграму / Скриншот 24 Каналу

Також користувачі кажуть, що боти у телеграмі абсолютно не працюють. Також не оновлюється список контактів у цій соціальній мережі.

Станом на 20:48 робота у мережі потроху стала налагоджуватися. Однак усе ще деякі користувачі мають проблеми з користуванням телеграмом. Станом на 20:52 – знову повідомляють про збої.

Наразі достеменно невідомо, у чому саме причина збоїв у телеграмі. Засновники цієї соцмережі поки що не давали коментарів з цього приводу.

Якщо мережа у вас досі не працює, то можна також спробувати оновити телеграм, почистити локальне сховище або перезайти у мережу з іншого девайсу.

Раніше у телеграмі вже виникали збої

  • У телеграмі також ставався масштабний збій 24 червня 2023 року. Тоді користувачі взагалі не могли зайти у мережу.
  • Зокрема, вони повідомляли, що вони не могли відправляти листи, а їх чати дуже довго оновлювалися. Збої також зафіксували й моніторингові сервери.
  • Зрештою робота у телеграмі налагодилася. Однак досі невідомо, через що саме стався цей масштабний збій.