Такий зміна планів Tesla неодмінно вплине на економіку Індії, яка досі залишається найбільшим ринком у світі, на якому поки що офіційно не представлена Tesla. Тепер країна недоотримає десятки тисяч робочих місць, які очікували з приходом компанії на ринок.

Не пропустіть Tesla може припинити прийом замовлень на деякі електромобілі: у чому справа

Tesla в Індії

Саме сильні імпортні тарифи були серйозною перешкодою виходу Tesla на індійський ринок. Однак були деякі ознаки того, що компанія могла вийти на ринок у 2022 році. Раніше було створено індійське підприємство в Бангалорі як місцевий підрозділ бренду.

В Індії існує стратегія стимулювання місцевих виробників електромобілів, включаючи високі імпортні тарифи на електромобілі. Ця політика ускладнила вихід на ринок іноземних електромобілів з Китаю та США. Tesla планувала побудувати завод з виробництва електромобілів в Індії, але мала намір спочатку подивитися, як її автомобілі покажуть себе на ринку.

Індійський уряд через свого міністра транспорту заявив, що хоче, аби Tesla виробляла автомобілі всередині Індії, а не покладалася на імпорт із Китаю. Крім того, в країні поки що не створено сервісний центр та зарядні станції Supercharger.

Tesla покидає Індію

Деякі з ключових співробітників Tesla в Індії вже були переведені на роботу в інші країни. Уряд країни не надаватиме Tesla спеціальні умови для будівництва заводу, тому компанія поки що займатиметься розвитком в інших країнах, а Індія залишиться без Tesla.

Читайте на сайті Автопілот Tesla проїхав 600 кілометрів без жодних проблем: відео тесту

Цікаві новини про електромобілі Tesla

  • Група німецьких інженерів перетворила Tesla Model 3 на неповороткий, але потужний танк, який легко долає бездоріжжя. Інженери витратили чотири тижні, додаючи до автомобіля гігантські гусениці.
  • Власник електрокару Tesla зі США Міхал Гапінські, нещодавно знайшов спосіб додати підтримку Apple CarPlay та Android Auto у Tesla, використовуючи веб-браузер, два Raspberry Pi, кілька надбудов, кабелів та Android. Про те, як ентузіасту вдалося зламати ОС Tesla можна прочитати тут.
  • Ще один електромобіль Tesla на автопілоті врізався в реактивний літак Cirrus SF50 Vision вартістю 3 мільйони доларів. Від удару той розвернувся на злітній смузі. Інцидент трапився в американському штаті Вашингтон.