Електричний седан Ілона Маска продемонстрував вражаючий рівень безпеки, а за деякими параметрами йому і зовсім немає рівних.

Читайте також: Ханс Циммер створив "музику" для двигуна нового електрокара BMW

Безпека водія. За підсумками численних тестів експерти Euro NCAP високого оцінили Tesla Model 3. За безпеку водія і дорослого пасажира електрокар отримав у всіх випадках практично найвищі бали з підсумковою оцінкою 96%.

Краш-тест Tesla Model 3 – дивіться відео

Безпека пасажирів та пішоходів. З захистом пасажирів віком від 6 до 10 років ситуація майже така ж. Щоправда, не на всіх сидіннях є кріплення для дитячих крісел, тому за безпеку дитини в салоні нарахували 86%. У випадку з безпекою пішоходів теж є деякі нюанси, але в цілому показник досить високий – 74%.

Забезпечення безпеки. Відзначився електрокар в категорії "Пристрої забезпечення безпеки", де він отримав 94%. На сьогоднішній день це найвищий показник: найближчий конкурент по параметру – Citröen C5 Aircross, який отримав 82%.

Експерти високо оцінили системи автономного екстреного гальмування Tesla Model 3, покликані реагувати на пішоходів, велосипедистів та інших учасників дорожнього руху.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно