Після послідовних згадок про наміри вийти на ринок електромобілів, генеральний директор Xiaomi оголосив на початку цього року про готовність компанії розпочати виробництво своєї першої моделі електромобіля в першій половині наступного року. Китайські ЗМІ повідомляють, що цього тижня фокус компанії на електромобілях був підтверджений, оскільки чотири прототипи були помічені на дорогах в Сіньцзяні, що збіглося з присутністю керівництва Xiaomi в тому ж регіоні.

Дивіться також Cybertruck ще не почали продавати, а одну з автівок вже знайшли зламаною та покинутою на узбіччі

Xiaomi готує електрокар

Згідно з інформацією, отриманою від Xiaomiui, деякі з високопоставлених керівників Xiaomi могли бути безпосередньо залучені до етапу тестування прототипів MS11. Хоча їхній візит нібито був зосереджений на оцінці користувацького досвіду майбутнього смартфона Xiaomi MIX Fold 3, фотографії, якими поділилися Лей Цзюнь і Лу Вейбін, містили елементи, що вказують на зв'язок з проєктом електромобіля.

Зокрема, серед поширених візуальних матеріалів була групова фотографія з банером електромобіля. Геотеги, прикріплені до цих зображень, натякали на їхнє місцезнаходження в Сіньцзяні.

Групове фото
Спільне фото з банером автомобіля Xiaomi / Фото Лей Цзюнь

Що стосується самих прототипів, то замасковані електромобілі, помічені на дорогах Сіньцзяну, мали різні особливості. Деякі моделі були оснащені лідарною технологією, в той час, як інші були без неї. Очікується, що включення лідарної технології в остаточну серійну версію буде залежати від конфігурації транспортного засобу.

Лідари, що використовуються в передових системах допомоги водієві, не скрізь інтегровані через їхню відносно високу вартість. Серед помітних деталей, отриманих із зображень, – наявність жовтих гальм і кутастих елементів приладової панелі всередині салону.

Дивіться також NASA показала електричні фургони Canoo для доставки екіпажів місій "Артеміда"

За сприятливих умов електромобіль Xiaomi MS11 потенційно може дебютувати на ринку вже в першому кварталі наступного року. Для автовиробників є звичайною практикою тестувати свої прототипи в різних регіонах, і випадок Xiaomi не є винятком. Оскільки компанія прагне потрапити до індустрії електромобілів, поточні випробування в різних частинах Китаю є ще одним кроком на шляху до реалізації її амбіцій.