Через те, що людям доводиться сидіти вдома, вони стали набагато більше часу проводити зі смартфонами. Віддушиною під час карантину для багатьох стала соціальна мережа TikTok, в якій автори публікують короткі кумедні відео.

Не пропустіть Що таке TikTok: чому він такий популярний і як працює додаток

Зростання популярності мережі

Так, за станом на кінець лютого TikTok був третім за популярністю безкоштовним додатком в Google Play, а вже в березні він піднявся на друге місце. Тепер стало відомо, що програма подолала бар'єр в мільярд завантажень з Google Play.

Варто зазначити, що до лідерів за кількістю завантажень з Google Play китайській соціальній мережі ще далеко. Очолюють рейтинг сервіси Google на кшталт Chrome, YouTube, Drive і Gmail, а також Facebook та WhatsApp – їх завантажили понад 5 мільярдів разів. Втім, з нинішніми темпами зростання TikTok має всі шанси незабаром увійти в цей "елітний клуб".

Нові конкуренти

Нещодавно Google заявили, що займаються створенням нової функції для YouTube. Її суть полягає у можливості створення коротких відео на кшталт відео у TikTok. Нова функція отримає назву Shorts.

Для музичного супроводу роликів можна буде використовувати ліцензовані треки та інші аудіоматеріали з каталогу сервісу. Інсайдери припускають, що такий крок дозволить Google скласти конкуренцію TikTok, яким користуються понад 500 мільйонів людей в усьому світі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно