Веб-калькулятор допоможе користувачам визначити найбільш підходящу зарядну станцію для своїх потреб, повідомляє Техно 24, виходячи з конкретних пристроїв, які вони планують заряджати.

Вам буде корисно Як роздати інтернет з телефона на комп'ютер

Як працює калькулятор

Калькулятор rewlogan/power вибору зарядної станції працює за допомогою простого, зручного інтерфейсу. Ось покрокова інструкція щодо його роботи:

  1. Почати варто вибору пристроїв, які вам потрібно заживити. Це можуть бути як повсякденні ґаджети, такі як смартфони та ноутбуки, так і більш вимогливі прилади, такі як мікрохвильові печі або пральні машини.
  2. Далі користувачу потрібно вказати тривалість використання кожного пристрою. Наприклад, мікрохвильова піч може знадобитися для розігрівання їжі протягом 10 хвилин, а роутер – для забезпечення доступу до інтернету протягом чотирьох годин під час відключення.
  3. Енергоспоживання для кожного пристрою можна налаштувати. Хоча калькулятор надає середні значення енергоспоживання за замовчуванням, користувачі можуть змінити ці налаштування, щоб відобразити реальні характеристики свого пристрою. Це допоможе краще підібрати зарядну станцію.
  4. Після введення всіх вхідних даних калькулятор надає оцінку загальної необхідної потужності, початкової імпульсної потужності (хоча користувачам рекомендується перевіряти її для кожного пристрою) та робочої потужності. Цей комплексний результат допоможе користувачам зрозуміти вимоги до потужності обраних ними пристроїв.

Ось, як це працює на практиці

Я обрав власну техніку, яку мені необхідно живити протягом певного періоду часу від альтернативного джерела живлення. Вніс власні значення відповідно до зазначених вимог споживання та розрахував результат.

Скриншот 1
Обираємо техніку / Скриншот 24 Каналу

Калькулятор запропонував мені на вибір 6 зарядних станцій. Скажу одразу, що зарядна станція у мене вже є і саме цю модель першою мені запропонував сайт.

Скриншот 2
Отримуємо пропозицію від калькулятора / Фото 24 Каналу

Важливо зазначити, що наразі калькулятор містить базу даних приблизно з 25-30 зарядних станцій. Алгоритм, який використовується інструментом, призначений для визначення оптимальної зарядної станції на основі вказаного користувачем набору пристроїв.

Це гарантує, що користувачі отримують рекомендації, які не є ані надто слабкими, ані надто потужними для їхніх потреб. Однак важливо зазначити, що станції деяких виробників можуть не з'явитися в результатах. Це, як правило, пов'язано з тим, що ці станції не відповідають вимогам користувача до потужності.

Читайте на сайті Як довго смартфон повинен тримати заряд акумулятора і що впливає на його розряд?

Цей калькулятор вибору зарядної станції не є основним інструментом, який варто використовувати перед купівлею такого пристрою, але він точно допоможе вам зорієнтуватися та зрозуміти, яка приблизно станція вам потрібна та з чого варто вибрати.