Як повідомляється, зміни почнуть впроваджувати вже сьогодні, 10 травня. Про це написав сам Ілон Маск у твітері.

Цікаво Ілон Маск починає видаляти неактивні сторінки в Twitter: що потрібно знати

Чого чекати

  • Як детально описано в твіті від служби підтримки компанії, тепер ви можете відповідати на конкретні повідомлення в особистому листуванні, цитуючи їх. Для цього потрібно натиснути на повідомлення співрозмовника й утримувати палець до появи меню. Обравши "Відповісти", ви зможете прокоментувати конкретне послання. Це особливо корисно у випадку, коли ви отримуєте кілька різних повідомлень з різними питаннями.
  • Крім того, з'явилися нові реакції. Обравши в меню "Додати реакцію" або значок реакції під самим повідомленням, натисніть три крапки. Тепер ви зможете додати будь-який смайлик з повного набору емодзі.

Найбільша зміна, яка приходить з нинішнім оновленням, це, звісно, наскрізне шифрування, яке Маск обіцяв ще до того, як закрив угоду про купівлю компанії. Він називав це пріоритетом для Twitter на зустрічі зі співробітниками в листопаді. Ніяких конкретних проявів цієї функції немає, адже вони ховаються на рівні коду, але Маск заявив, що реліз шифрування має відбутися також 10 травня і буде "зростати в складності" швидкими темпами.

Наскрізне шифрування, як можна зрозуміти з назви, шифрує ваші повідомлення спеціальними ключами, які зберігаються тільки на пристроях співрозмовників. Це означає, що сама компанія не має до них доступу.

Кислотний тест полягає в тому, що я не зможу побачити ваші DM, навіть якщо до моєї голови приставити пістолет,
– написав Маск у своєму твіті у вівторок.