Про це повідомляється на сайті DownDetector.

Читайте також: Слідом за Telegram у Росії думають заборонити і VPN

Фахівці відзначають, що проблеми із доступом почалися близько 13:00 за київським часом та досі їх ще не вирішили. Варто зазначити, що представники Telegram поки ніяк не коментують інцидент.


Карта інтенсивності проблем із Telegram

Близько половини користувачів з тих, які повідомили про проблеми, повідомляють, що взагалі не можуть увійти на сервери месенджера. У 33% випадках у користувачів виникли складності із відправкою повідомлень, а ще п’ята частина заявників не може увійти у свій обліковий запис.

Багато коментаторів на сайті DownDetector пов'язують проблеми з доступом до сайту з рішенням московського суду про блокування сервісу на території РФ. Однак проблеми виникли не тільки у російських користувачів.

Читайте також: Радник Путіна рекомендує замінити Telegram на ICQ

Зокрема, користувачі з Бразилії повідомляють, що у них не працює мобільна версія месенджера, тоді як з десктопною немає ніяких проблем. Серед українських користувачів на неполадки скаржаться жителі Києва, Одеси та Харкова. Проблеми з месенджером виникли також у користувачів зі Львова. Telegram банально не завантажує зображення в діалогах.


Проблеми з Telegram

Нагадаємо, 16 квітня Роскомнадзор направив операторам зв'язку інформацію про початок обмеження доступу до месенджера Telegram. Раніше Роскомнадзор дав Telegram термін до 4 квітня, щоб передати ФСБ ключі шифрування. Представники месенджера відповіли, що принцип побудови сервісу не дозволяє це зробити. 6 квітня Роскомнадзор звернувся до суду із позовом про блокування месенджера Telegram.

Це вже не перший конфлікт між месенджером і російською владою. У грудні 2017 року Telegram був оштрафований на 800 тисяч рублів за відмову передати ключі шифрування відповідно до "закону Ярової".