Про це повідомляє "Інтерфакс. Росія".

Суддя лишила без задоволення апеляційну скаргу Telegram Messenger LLP. Таким чином, дане рішення набрало чинності у вівторок, 12 грудня, і стало обов'язковим для виконання.

Читайте також: Що в Росії щодо України шукали в інтернеті: "Яндекс" оприлюднив найпопулярніші запити

Раніше один із адвокатів компанії Дмитро Дінзе заявив у суді, що ФСБ просила у його підзахисних ключі для розшифровки повідомлень фігурантів справи про теракт у Петербурзі. Захисник також повідомив, що вказані номери телефонів не використовуються власниками з квітня 2017 року, бо були вилучені у них в межах кримінального провадження. Таким чином, ФСБ "вводила суд в оману проханням надати інформацію за цими номерами з липня 2017 року".

Дмитро Дінзе наголосив, що навіть якби Telegram і хотів надати Службі безпеки ключі дешифрування, то це технічно неможливо було б зробити.

Роскомнадзор повинен дати месенджеру не менше 15 днів на виконання вимог закону про передачу ключів ФСБ. Після закінчення цього терміну Telegram може бути заблокований на території Росії.

Нагадаємо, 16 жовтня, суддя Міщанського району Москви Юлія Данильчик оштрафувала месенджер Telegram на 800 тисяч рублів за відмову надати ФСБ ключі для декодування листування користувачів. Варто зауважити, що месенджер Telegram входить в п'ятірку найбезпечніших програм для обміну повідомленнями.