Укрзалізниця наголошує, що цифровий студентський має такі ж переваги, як і пластиковий оригінал: ідентифікує особу, підтверджує статус студента та надає знижки. Пільговий проїзд надається студентам ВНЗ I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів.

Важливо Цифровий студентський: скільки ним користуються та де завантажити

Що дозволяє зробити Е-студентський

Подорожувати зі знижками з Е-студентським можна у:

  • загальних і плацкартних вагонах,
  • вагонах 2-3 класу всіх категорій міжміського сполучення,
  • усіх вагонах регіональних поїздів,
  • поїздах приміського сполучення.

Однак при проїзді у вагонах вищої категорії типу СВ, купе та у вагонах 1-го класу, крім поїздів категорії "Регіональний поїзд", для студентів встановлена повна вартість квитка.

Е-студентський доступний у сервісі Дія. Додаток можна завантажити за посиланням. Якщо ви вже встановили цей застосунок на своєму смартфоні, то потрібно лише оновити його.

Інші документи, які приймає Укрзалізниця

Загалом Укрзалізниця приймає вже чотири цифрові документи з Дії: ID-картку, закордонний біометричний паспорт, водійське посвідчення та студентський квиток.

Що таке Дія? Це проєкт Міністерства цифрової трансформації щодо втілення глобальної ідеї "держава у смартфоні". Сервіс об’єднав низку держпослуг. В перспективі, Дія має об'єднати всі державні послуги на одній платформі. Вже до кінця 2020 року планують оцифрувати до 50 найпопулярніших державних послуг.

Наразі працює додаток Дія, а також нещодавно запустили портал. Про усі послуги, що пропонує цей проєкт, можете прочитати за посиланням.