Ваш смартфон вже з коробки є практично універсальним інструментом для будь-яких потреб. Розширити можливості свого ґаджета можна за допомогою додатків з магазину Play Маркет. Редакція Техно 24 вибрала кілька важливих програм, які гарантовано покращать ваш користувацький досвід.

Цікаво Повний ефект присутності: що пропонують інноваційні новинки від Samsung

В офіційному магазині додатків від Google не бракує програм для відеодзвінків. Всі ми добре знаємо популярні Zoom та Skype. Дехто віддає перевагу дзвінкам прямо у месенджерах, однак існує додаток від Google, який значно зручніше використовувати, якщо справа стосується щоденного спілкування з друзями чи рідними.

Однією з найкращих програм для спілкування на андроїд є Google Duo. Це повністю безкоштовний додаток і він дозволяє легко зв'язатися з іншим абонентом на телефонах і планшетах під керуванням андроїд. Також це стосується і пристроїв на пристроях Chromebook, комп'ютерах і навіть пристроях iOS.


Google Duo чудово підходить для щоденного використання / Фото 24 канал

Перевагою додатку є глибока інтеграція в систему андроїд, чим не можуть похвалитися інші програми. Вже з телефонної книги ви можете натиснути окрему кнопку, щоб подзвонити абоненту одразу з Google Duo. Програма моментально відкривається і здійснює дзвінок. За умов достатнього покриття мережею і стабільного інтернет-з'єднання все працює практично ідеально.

Швидше за все на вашому новому андроїд-смартфоні вже встановлена клавіатура від Google за замовчуванням, однак деякі виробники замінюють її на інші, як от SwiftKey від Microsoft або власні клавіатури. Свою основну функцію вони виконують добре, але клавіатура від Google володіє низкою унікальних переваг, які ви не знайдете у інших додатках.

Gboard від Google має чудову розкладку, яка підтримує такі функції, як введення жестами/перегортанням, пошук по GIF та Emoji й багато іншого. Є навіть унікальні функції, така, як "Кухня з емодзі", яка може створювати кілька кумедних стікерів з емодзі на льоту.

Ви також можете оформити Gboard за власним бажанням. Використовуючи низку тем і навіть створивши власне унікальне оформлення. А ще, Gboard вміє копіювати в буфер зображення і навіть скриншоти, які можна одразу ж надіслати. Як це зробити ми розповідали у нашому матеріалі, який ви можете прочитати тут.


Одна з найкращих клавіатур на андроїд / Фото 24 канал

Загалом Gboard чудова й абсолютно безкоштовна клавіатура, і якщо її ще немає на вашому телефоні, вам обов'язково потрібно її встановити.

Не пропустіть Краще вимкніть їх вже: 10 налаштувань, які потрібно відключити на смартфоні

Десятки сервісів, сотні сайтів, соцмережі, додатки та облікові записи – все це сьогодні потребує надійного захисту, адже тут зберігаються наші дані. Не треба пояснювати, що пароль повинен бути надійним, відомим лише вам та неповторним для кожного сайту, в іншому випадку ви ризикуєте втратити доступ до сервісу або ж ваша особиста інформація опиниться не в тих руках.

Сьогодні питанню особистої безпеки, як ніколи потрібно приділяти підвищену увагу, оскільки практично все, що ми робимо так чи інакше пов'язане з мережею. Нехтувати такою звичною справою, як паролі до пошти, соцмереж та іншого – ніколи не варто.

Але як же запам'ятати стільки паролів і не переплутати який саме підходить до потрібного облікового запису? Тут на допомогу приходять різноманітні додатки з генерування та збереження паролів.

Одні з найкращих додатків для цього: 1Password, DashLane та Bitwarden. Усі вони прості у користуванні і надійно збережуть ваші паролі.


Піклуйтеся про безпеку своїх паролів в інтернеті / Фото 24 канал

Нотатки допомагають нам організувати робочий процес, не забути про важливі справи, речі або ж дати і загалом є вкрай корисним інструментом, якщо потрібно щось швидко записати. Оскільки наш смартфон завжди поряд та під рукою, логічно мати нотатник прямо в ньому, щоб доступ до потрібних та важливих записів був завжди.

Як і інші важливі додатки нотатників у Play Маркеті сотні. Усі вони пропонують десятки різноманітних функцій та можливостей, однак майже завжди найбільш "цікаві" їх фішки заховані за платною підпискою.

Google Keep є саме тим додатком, який поєднує низку корисних можливостей і водночас є абсолютно безкоштовним для користувачів. До того ж це одночасно записник, планувальник та скетчбук з доступом для кількох облікових записів та синхронізацією з хмарою, де можна вносити зміни і створювати нові нотатки прямо на ПК.


Корисний та функціональний нотатник для андроїд / Фото 24 канал

Якщо ви досі не користувалися цією програмою – саме час спробувати. У своїх можливостях Google Keep може позмагатися навіть з платними версіями деяких популярних додатків аналогів.

Якщо вам потрібна програма для ще більш, якісного обміну повідомленнями, ви можете вийти за рамки звичайних SMS – до ваших послуг десятки месенджерів від різних розробників. Практично кожен сервіс сьогодні має свій месенджер, тож вам лиш потрібно обрати той, де найбільше ваших контактів.

Telegram – одна з найбільш популярних програм для обміну повідомленнями, і вона багато в чому схожа на суперпопулярні Viber чи WhatsApp. Однак, на відміну від цих додатків, Telegram легко працює на декількох смартфонах або планшетах одночасно і автоматично створює резервні копії всіх повідомлень.

Крім того, все, як і раніше, зашифровано наскрізним шифруванням, і вам доступні як голосові, так і відеодзвінки. Програма постійно вдосконалюється завдяки оновленням і значно покращила можливості обміну повідомленнями, а також не так давно отримала стабільну функцію відеодзвінків.

До теми Вони полегшать вам життя: 6 важливих функцій смартфона на кожен день

Signal – це програма для обміну повідомленнями, ще більш орієнтована на конфіденційність, яка стала особливо популярною, коли WhatsApp, що належить Meta, розкритикували за нову політику конфіденційності.

Discord – ще одна чудова альтернатива для обміну повідомленнями, що пропонує особисті повідомлення, а також "сервери" для спілкування, як кількох, так і сотень друзів. Все з кімнатами та адміністраторами чатів і гнучкими налаштуваннями.