Коли відбудеться політ

Virgin Galactic готується до свого першого польоту з екіпажем за майже два роки. Компанія, що займається космічним туризмом, оголосила, що запустить екіпаж корабля Unity 25 у космос наприкінці травня, але не назвала конкретної дати.

Цікаво Ракетобудівна компанія Річарда Бренсона Virgin Orbit збанкрутувала

Майбутній космічний політ є "остаточною оцінкою всієї системи космічних польотів і досвіду астронавтів" напередодні першого комерційного польоту Virgin Galactic, запланованого на кінець червня. Unity 25 стане п'ятим космічним польотом компанії й відправить на край космосу чотирьох співробітників Virgin Galactic:

  • Бет Мозес.
  • Люка Мейса.
  • Джамілу Гілберт.
  • Крістофера Х'юї.

Як і у випадку з іншими космічними польотами Virgin Galactic, цей запуск передбачає використання двох кораблів: VSS Unity та VMS Eve. У той час як VSS Unity – це космічний літак на ракетному двигуні, в якому знаходяться пасажири Virgin Galactic, VMS Eve – материнський корабель, який виводить Unity в космос. Коли вони досягають висоти близько 15 кілометрів, Eve скидає Unity і космічний корабель прокладає собі шлях у суборбітальний простір, дозволяючи пасажирам відчути кілька хвилин невагомості, дивлячись на Землю з висоти.

Хоча минулий політ був успішним, останні кілька років були неспокійними: Virgin Galactic продовжує втрачати гроші, а її дочірня компанія Virgin Orbit, що займається запуском супутників, збанкрутувала у квітні.

Virgin Galactic безпосередньо конкурує з Blue Origin, що належить Джеффу Безосу, й бере 450 000 доларів за місце на своєму космічному літаку. Якщо все піде добре наприкінці цього місяця і під час першого комерційного космічного польоту, компанія зможе почати змінювати ситуацію на краще.