У понеділок генеральний директор HMD Global Жан-Франсуа Баріль оголосив на своїй сторінці в соціальній мережі Linkedin, що компанія розширить свій портфель новим брендом HMD, який співіснуватиме з телефонами Nokia. Крім того, нас очікує співпраця з "новими захоплюючими партнерами", які, однак, поки що не розголошуються.

Дивіться також Google демонструє детальні фото та відео Pixel 8 та Pixel Watch 2

Що це буде

Тепер ми готові до наступного кроку на нашому шляху — вийти на ринок самостійно, щоб створити новий світ телекомунікацій, орієнтований на потреби споживачів,
– написав Баріль.

Компанія ще не надала додаткової інформації щодо нових продуктів, а також жодних натяків на потенційну дату випуску.

  • HMD Global була створена після того, як Microsoft відмовилася від своїх прав на бренд Nokia у 2016 році.
  • Компанія Foxconn перебрала на себе бізнес Microsoft з виробництва смартфонів, а засновник Foxconn Террі Гоу є основним власником HMD Global.
  • Пристрої під брендом Nokia наразі виробляються на заводах Foxconn, тож цілком імовірно, що будь-які продукти під брендом HMD, які планується випустити, також будуть вироблятися тайванським технологічним гігантом.

Телефони під брендом Nokia, такі як Nokia C32, випущені HMD, до цього часу в основному належали до бюджетної та середньої категорії, і схоже, що майбутні пристрої під брендом HMD можуть наслідувати цей приклад. Однак не можна виключати, що компанія вирішить випустити щось флагманського рівня. Крім того, формулювання "новий світ телекомунікацій" може натякати й на інші пристрої – годинники, гарнітури, планшети чи навіть ноутбуки.

Поява нового бренду повинна позитивно вплинути на ринок споживчої електроніки. Це не тільки стимулюватиме конкуренцію і зниження цін, а й дозволить користувачам дедалі менше купувати смартфони китайських брендів, які часто підозрюються в сприянні китайському шпигунству.