Вивчаючи свій новий андроїд смартфон, ви неодмінно виявите стандартний набір додатків разом з операційною системою та кілька не завжди потрібних програм від виробника. Часто справді потрібних застосунків на пристрої немає і по них потрібно "бігти" у найближчий Play Маркет.

Цікаво Допомога на відстані: яким має бути сучасне обслуговування клієнтів

SwiftKey – справді хороша клавіатура на андроїд

Стандартна Gboard від Google пропонує чимало різних інструментів, починаючи від вбудованого перекладача, закінчуючи особистим словником. Однак вагомою та беззаперечною перевагою SwiftKey є загальний буфер обміну між Windows і Android.

Варто зазначити, що клавіатура SwiftKey – один з небагатьох справді гідних продуктів від Microsoft. З цією клавіатурою вас більше не турбуватиме питання, як скопіювати текст з телефону на комп'ютер. Забудьте про пересилання у месенджерах чи за допомогою документів. Просто активуйте потрібну функцію і все – скопійований на комп'ютері текст буде доступний одразу ж в буфері обміну на смартфоні.


Зручна андроїд клавіатура від Microsoft / Фото 24 канал

Що ж стосується основної функції цієї програми, будьте певні, тут все дуже добре. Низка користувачів відзначають, що Swift багато в чому зручніша у плані набору тексту ніж навіть Gboard.

Tapet для свіжих шпалер на кожен день

Може здатися, що сьогодні різноманітні шпалери не такі популярні, як 10 чи 15 років тому, однак рейтинги додатків, які пропонують широкий вибір заставок, свідчить про зворотнє. Водночас смаки дещо змінилися, якщо раніше користувачі віддавали перевагу динамічним та яскравим скрінсейверам, сьогодні у тренді класичні шпалери гарної якості. А ще краще, якщо вони змінюватимуться автоматично.

Для таких завдань чудово підійде програма Tapet. Тут ви зможете знайти круті шпалери з Android 12, які точно вам сподобаються. Все виглядає акуратно та красиво і працює відмінно.


Редактор шпалер дає змогу вибрати бажаний паттерн та кольори / Фото 24 канал

Не пропустіть Секрети Андроїд: 9 налаштувань, які необхідно одразу увімкнути на вашому смартфоні

Spotify і музика завжди поруч

Куди ж без музики і якісного стрімінгового сервісу. Стандартна YouTube Music відверто залишає бажати кращого, а Spotify відрізняється не лише конкурентною ціною, але й досконалішими алгоритмами, тож серед низки схожих додатків він справді кращий.


Spotify – один з найкращих додатків для музики / Фото 24 канал

Зрештою, на ваш смак, це може бути і YouTube Music чи Deezer або й інший сервіс, до якого ви звикли. Однак, якщо ви новачок у цьому питанні, або ж бажаєте відчути різницю, то Spotify має чим вас здивувати.

Microsoft Lens – сканер у кишені

Сьогодні фотографування документів вже цілком зайва річ, оскільки додатки такі, як Microsoft Lens пропонують широкий спектр можливостей від сканування до розпізнавання тексту з фотографій, а також інші функції.


Microsoft Lens – зручний інструмент для сканування документів / Фото 24 канал

Аналогічних додатків у Play Маркеті справді багато, однак Microsoft Lens особливий з кількох причин. По-перше, у ньому ви не знайдете купи непотрібних інструментів, а по-друге, вона значно краще працює ніж аналогічні програми: сканер уміє працювати навіть під кутом й у приміщенні зі слабким світлом.

До теми Вітаємо, ви новачок: 5 порад для нових власників андроїд-смартфона

Хмарне сховище

Тут вам потрібно обрати самостійно, однак затягувати з цим не варто. Можливо, ви вже користуєтеся одним з популярних сервісів, або обрали те, що пропонує виробник смартфона. Так чи інакше вам краще обрати одну з платних опцій будь-якого сервісу, оскільки базовий набір пропонує вкрай обмежені можливості.

Варто зазначити, що хорошим варіантом є підписка Microsoft 365, яка за порівняно невелику платню пропонує вам повний офісний пакет додатків Office 365 та 1 ТБ сховища. Ви можете налаштувати синхронізацію фото з камери і ваші знімки одразу ж зберігатимуться у хмарі, що зробить їх доступним на комп'ютері.


Обирайте хмарне сховище за своїми потребами / Фото 24 канал

Не варто оминати увагою й Google Диск, як базовий варіант. Тут зручний та простий інтерфейс, хороша інтеграція з сервісами Google і 15 ГБ вільного сховища, яких багатьом може бути цілком достатньо.