Що замінить кнопку "Пуск"

Сатья Наделла розповів, що замість кнопки "Пуск" у Windows може з'явитися функція Copilot, заснована на штучному інтелекті. Під час бесіди Наделла висловив упевненість у тому, що Copilot здатна зробити революцію у взаємодії користувача з операційною системою.

А тим часом Microsoft закрила останню лазівку для безкоштовного оновлення з Windows 7 до Windows 11

Порівнюючи Copilot зі звичною кнопкою "Пуск", Наделла пояснив:

Copilot – це як кнопка "Пуск"; вона стає організатором всієї вашої взаємодії з системою.

Він докладно розповів про те, як Copilot може оптимізувати роботу користувача, розуміючи його наміри і допомагаючи у вирішенні завдань, що в кінцевому підсумку змінить його звички.

Microsoft робить ставку на штучний інтелект

У бесіді Наделли і Амона також було порушено тему співпраці Microsoft і Qualcomm щодо оптимізації Windows для нового процесора Qualcomm Snapdragon X Elite. Партнерство спрямоване на використання можливостей передових нейронних процесорів (NPU) і сприяння розробці програмного забезпечення, що використовує ці досягнення.

Дивіться також Не виправляйте: новий баг у Windows 11 замість псування системи прискорює її в рази

Хоча конкретні деталі випуску наступної версії Windows, імовірно Windows 12, поки що не розголошуються, відомо, що Microsoft прагне до високомодульної конструкції з глибокою інтеграцією технологій штучного інтелекту. Наделла очікує, що за допомогою Copilot користувачам більше не потрібно буде просити ШІ відкрити конкретний застосунок, а достатньо буде висловити свої наміри, наприклад, "відредагувати фотографію" або "отримати допомогу у фінансовому плануванні".