Xiaomi Smart Home Screen 6 оснащена 6-дюймовим екраном – він займає верхню частину корпусу пристрою. Внизу розміщені динаміки. На бічній панелі ґаджета є кнопка швидкого доступу, яка дає змогу вимкнути мікрофон, щоб голосовий помічник не реагував на користувача.

Не пропустіть Нові функції та можливості: Xiaomi Smart Band 7 отримав нове оновлення

Цікаві особливості Xiaomi Smart Home Screen 6

Пристрій оснастили фронталкою на 2-мегапікселі. Камера підтримує відеодзвінки, віддалений моніторинг та оснащена фізичною шторкою для підвищення конфіденційності користувача. На задній частині корпусу є підставка, що регулюється.


"Розумна" колонка Xiaomi Smart Home Screen 6 / Фото Xiaomi

Xiaomi Smart Home Screen 6 також оснащений системою MIUI Home, яка підтримує дитячий режим та голосовий асистент Xiao Ai. Пристрій дозволяє керувати інтелектуальними ґаджетами, такими як лампочки, кондиціонери, механізми штори і та інше.

Ціна Xiaomi Smart Home Screen 6 пропонується за ціною близько 50 доларів (≈1832 гривні).

Інші цікаві ґаджети від Xiaomi

  • Компанія презентувала колонку з розумними функціями Xiaomi Smart Speaker IR Control для індійського ринку. Вона вже надійшла у продаж за акційною ціною.
  • Під час своєї останньої презентації Xiaomi показала нове покоління фітнес-браслета Mi Band і показала версію Mi Band 7 Pro. Він нарешті запропонував ті функції, які фанати компанії просили роками.
  • Розумну лампу MiJia Desk Lamp 1S компанія Xiaomi анонсувала ще у 2019 році. Зараз ще на ринок вийшла оновлена версія пристрою з деякими покращеннями та змінами.
  • Актуальним літнім пристроєм є підлоговий вентилятор Xiaomi MIJIA Smart DC Variable Frequency Standing Fan. Новинку продають на китайському ринку всього за 78 доларів.