Новий міністр у справах цифрових технологій Японії Таро Коно оголосив війну дискетам та іншим формам застарілих носіїв інформації. Уряд все ще вимагає їх як носій для подання приблизно 1900 типів документів. Тепер усі ці процедури хочуть перевести в онлайн.

Цікаво Інженери створили програму, що пророкує злочини з точністю до 90 відсотків

Вперед у майбутнє

Таро Коно провів пресконференцію у вівторок, 30 серпня, оголосивши про свою ініціативу. Він наголосив, що модернізації хмарного сховища даних у минулому перешкоджали юридичні проблеми. Через це державні установи часто використовують компакт-диски, мінідиски або дискети для прийому звітів, заяв від громадян та компаній та інших документів.

"Міністр цифрових технологій оголошує війну дискетам. Існує близько 1900 державних процедур, які вимагають від бізнес-спільноти використання дисків, наприклад дискет, CD, MD тощо для подання заяв та інших форм. Digital Agency змінить ці правила, щоб ви могли використовувати онлайн".

Раніше новий міністр висловлював бажання модернізувати технології в японському уряді, говорячи про залежність країни від ручних печаток під час пандемії COVID-19 та факсів замість електронної пошти.