Але хвилюватись не варто. Всі функції, які можна було знайти в цьому розділі, забирає на себе оновлений розділ "You" (Ви).

Дивіться також Google закриває свій популярний застосунок, передаючи його функції іншому

Деталі

Розділ "Ви" наразі розташовується у верхній частині застосунка й використовує ваш аватар як іконку. Там поки що можна знайти різноманітні службові меню, такі як інформація про підписку, ваші дані, довідки, налаштування, анонімний режим, статистика, а також перейти на інші сервіси – YouTube Music, YouTube Kids та інше.

У новому варіанті дизайну більшість із цих пунктів зникають, залишаючи лише найнеобхідніше. Але сюди передаються всі елементи Бібліотеки. Фактично всі ці меню – Історія, Списки відтворення, Завантаження, вподобані відео та список відкладеного перегляду – залишаються на своєму місці, але тепер будуть надаватись у рамках нового об'єднаного розділу.

Оновлений дизайн YouTube
Оновлений дизайн YouTube / Фото 9to5Google / Колаж 24 Каналу

Цікаво, що в усіх додатках Google зображення акаунта знаходиться в однаковому положенні зверху, тож редизайн YouTube порушує цю послідовність, роблячи сервіс схожим на Instagram та інші додатки соціальних мереж. Але в цьому й немає нічого дивного, адже YouTube ніколи не наслідував принципи дизайну, які характерні для інших сервісів компанії.

Поки що компанія тестує оновлення дуже вибірково. Коли воно почне надходити для всіх користувачів, не ясно.