Оновлення 5.2 вже доступне для користувачів iOS та Android. Воно містить у собі чимало змін.

Читайте також У Харкові повітряна тривога звучатиме по-новому: що зміниться

Що нового у застосунку

Застосунок "Повітряна тривога" тепер вміє сповіщати про різні види загроз. Користувачі можуть отримувати повідомлення від ОВА та Цивільного Захисту України про різні типи небезпек, стихійні лиха, а також інструкції з подальших дій.

Для кожного типу тривоги розробники створили унікальні сповіщення. Застосунок надсилає не тільки звукові сигнали, а й текстові повідомлення з рекомендаціями. Ці функції додали для завчасного сповіщення великої кількості населення про критичні ситуації на кшталт оголошення евакуації чи попередження про прорив дамби через дії російських окупантів.

Інформація про всі види небезпеки надходить від чергових центрів оповіщення Цивільного Захисту та ДСНС,
– пояснили розробники.

Версія 5.2 також має покращений режим енергозбереження. А ще це оновлення виправляє помилки зі звуками оголошення тривоги та оновлення статусу в закріпленому сповіщенні.

Застосунок Повітряна тривога відтепер сповіщатиме про різні загрози завдяки оновленню 5.2Застосунок "Повітряна тривога" отримав нові функції / Фото Ajax Systems

В укриття дозволили брати тварин

  • Не так давно МВС України дозволило людям брати з собою в укриття домашніх улюбленців під час повітряних тривог. Відомство скасувало відповідну заборону.
  • Однак власники тварин повинні не залишати без нагляду своїх улюбленців, створити для них необхідні умови, а також дотримуватися санітарно-гігієнічних, а також ветеринарних норм і правил. Ще їм необхідно слідкувати за тим, щоб тварини не псували чуже майно та не становили загрозу для інших людей.