У мережі вже давно з'явилися рендери пристрою, які натякали на задню кришку, що знімається. Тоді ж користувачі припустили, що батарею смартфона можна буде легко витягнути та замінити за потреби.

Не пропустіть Розпіарений смартфон HTC Desire 22 Pro виявився зовсім не флагманом

Зараз же став доступним посібник з експлуатації для користувачів в якому така рідкісна особливість моделі підтвердилася.


Інструкція пристрою демонструє змінну батарею / Фото sammobile

Смартфон матиме класичне розташування sim-карток та перейме стару проблему таких пристроїв, про яку вже всі давно забули. Тобто, якщо потрібно буде замінити sim-картку – доведеться вимикати пристрій та діставати батарею.

Це ще не всі сюрпризи від виробника. Модель Galaxy XCover6 Pro також матиме вже багатьма забутий 3,5 міліметровий аудіо-роз'єм для навушників, який розташується на верхній грані.

Читайте на сайті Для любителів компактних розмірів: смартфон Cubot Pocket з підтримкою NFC надійшов у продаж

Інші характеристики

Смартфон має середні характеристики і буде працювати на SoC Snapdragon 778G. Також він отримає 6 ГБ ОЗУ, екран діагоналлю 6,5 дюйма та подвійну основну камеру.

Враховуючи, що смартфон буде захищеним апаратом – він має непогані характеристики і, схоже, зацікавить багатьох фанатів такого роду смартфонів.