Водночас теми зустрічі наразі залишаються у таємниці. Пєсков пообіцяв розкрити деталі згодом.

Важливо Насмішив увесь світ: Пєсков заявив, що Росія ніколи в історії ні на кого не нападала

Журналісти поцікавилися у речника Путіна, чи є це засідання Радбезу екстреним.

Це нерегулярне (засідання – 24 канал). Також у президента сьогодні заплановано кілька міжнародних телефонних розмов,
– відповів представник Кремля.

Зауважимо, що Путін нещодавно вже збирав засідання Радбезу. Під час нього говорили і про ситуацію навколо України, з акцентом на напруженість, що зростає. Також відбувся обмін думками на тему "гарантій безпеки" для Росії.

Раніше американський лідер, посилаючись на дані від розвідки, зробив гучну заяву. Він переконаний, що Путін таки наважиться знову вторгнутися в Україну. Політик каже, що має усі підстави так вважати. Водночас, підкреслив Байден, ще не пізно провести деескалацію та повернутися до дипломатичних перемовин.

Що відомо про загострення на Донбасі

  • Ситуація на Донбасі значно загострилася з 17 лютого. Тоді зафіксували одразу 60 обстрілів з боку російських бойовиків за добу. Вже 18 лютого обстрілів було 66, в 19 – 134. Минула доба теж не була спокійною. Ворог гатив по наших позиціях 80 разів.
  • Паралельно з цим окупанти на повну розгорнули російську пропаганду. 18 лютого російські найманці оголосили евакуацію населення Донбасу у Росію. Мовляв, людям загрожують Збройні сили України, хоча насправді саме бойовики обстрілюють житлові райони.
  • Володимир Путін пообіцяв усім "біженцям" по 10 тисяч рублів. До речі, досі ще ніхто ці гроші не отримав. Спершу людей кинули напризволяще. Вони усю ніч просиділи у холодних автобусах у селищі Червоний Десант Неклинівського району. Люди перебували без їжі, води та нормального туалету.
  • Згодом частину людей помістили у спортзалі, а інших – у тісних наметах російського МНС. Хоча обіцяли – курорти й санаторії.

Супутники зафіксували нові війська Росії біля кордону України: дивіться відео