Про те, що відбувалося в одну з найстрашніших ночей в історії Австрії, розповіло видання Kurier.

До слова Теракт у центрі Відня: все, що наразі відомо – відео 18+

Події ночі на 3 листопада

Міністр внутрішніх справ Австрії Карл Нехаммер серед ночі виступив з терміновим зверненням до людей. Він закликав не покидати свої домівки, а тих, хто знайшов тимчасові укриття в центрі Відня, там і залишатися.

Усе через те, що австрійська поліція продовжує шукати ще щонайменше 1 нападника. Тож цивільним на вулицях міста перебувати вкрай небезпечно.

Людям, які застрягли в центрі столиці, допомогли місцеві кафе й готелі. У кафе люди ховалися ще під час нападів, а готелі прихистили тих, хто застряг у центрі Відня.

У центральній частині столиці вели чергування понад 350 військових і поліцейських. Це лише ті, хто займався охороною різних об'єктів – без урахування залучених до пошуку нападників.

Цікаво Поліція заховала людей, – очевидиця стрілянини у Відні розповіла, яка ситуація в місті

Яким буде ранок 3 листопада

Карл Нехаммер також закликав мешканців Відня не покидати власних домівок і наступного ранку.

Разом з тим він закликав працівників шкіл у столиці не виходити на роботу, а інших людей – не вести своїх дітей на навчання.

Крім того, рада міністрів Австрії планує провести екстрене засідання о 9 ранку 3 листопада. На ньому заслухають звіти правоохоронців і представників влади.

Після цього, якщо дозволять обставини, відбудуться скорботні церемонії за загиблими внаслідок терористичної атаки.

Постраждалі й загиблі в теракті

  • Спершу була інформація про 1 загиблого й щонайменше 15 постраждалих внаслідок атаки. Серед поранених був поліцейський, що охороняв синагогу, з якої і розпочався теракт.
  • Під час свого брифінгу міністр внутрішніх справ повідомив про "кількох загиблих", але точної кількості не назвав. З офіційних джерел відомо лише, що протягом ночі в лікарні померла поранена жінка.