Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков. Діяльність добровольчих формувань територіальних громад здійснюється під безпосереднім керівництвом і контролем командира військової частини Сил територіальної оборони Збройних Сил України за територіальним принципом.

Важливо Росія напала на Україну: хронологія основних подій

Тобто у вашому районі або регіоні… Вже зараз ви можете долучатись до влаштування блокпостів, блокування переміщень колон техніки ворога, виконувати інші поставленні командуванням Сил ТрО завдання, використовуючи власну зброю,
– наголосив Резніков.

Щоб отримати серйозну оборонну зброю, ДФТГ має бути відповідним чином оформлена та залучена до єдиного плану дій.

Як створити добровольче формування:

  • Охочі разом з керівником органу місцевого самоврядування подає пропозицію до командира відповідного підрозділу Сил ТрО (батальйону, бригади), який діє на вашій території. Адреси підрозділів можна перевірити на сайті Сил ТрО.
  • Командувач Сил ТрО приймає рішення про створення ДФТГ та призначення командира. Це рішення схвалює Головнокомандувач Збройних Сил.

"Мережа ДФТГ буде важливим чинником протидії ворожим диверсантам, а також порушуватиме логістику окупантів. Це – величезний внесок у спільну перемогу", – заявив Резніков.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.