Так само продовжуються бойові дії в районі Мар'їнки за кілька кілометрів від окупованого Донецька.

Розбиті вщент вікна у хаті та гаражі, побитий шифер, зіпсований холодильник і уламки всередині будівлі – такі наслідки падіння міни поблизу житлового будинку. Цього разу цивільні залишилися живі, нікого не поранило, лише собака зі вчора принишкла. Постраждала родина тепер сподівається, що їм допоможуть відремонтувати хату до холодів.

Читайте також: На Донеччині мирна мешканка підірвалась на розтяжці

У помешкання місцевих прилетіла лиш невелика частина того, чим бойовики цілили цієї ночі по вояках.

Працюють снайпери, а в темний час доби – РПГ. А так в загальному все нормально,
– розповів військовослужбовець Сергій.

Військові з передової говорять, що виловлювати ворога серед цивільної забудови для них в новинку. Серед пошкоджених будівель постійно намагаються прошмигнути диверсанти.

"400 метрів до їхніх найближчих позицій, але вони роблять вилазки в нашу сторону. Підходять трошки ближче", – поділився військовослужбовець Сашко.

Читайте також: Як українські військові пристосовуються до посилених обстрілів бойовиків

Бойовики тут люблять постріляти без причини.

"Вони працюють на придушення наших вогневих точок та спостережних постів. Вони нас провокують, а наші починають відстрілюватись. Тоді вже їх снайпери точно поцілюють", – додав Сашко.

Ворожі снайпери зараз чи не найбільша загроза для українських вояків по усій лінії фронту. Вони працюють із крупного калібру, часто парами. Тож без необхідності на відкритих ділянках бійці не затримуються.