Деталі ДТП за участю Tesla

Після того, як автівка в'їхала у дерево, вона спалахнула. Рятувальники витратили понад 145 літрів води на гасіння пожежі.

Цікаво В Китаї чиновники не їздять на Tesla – вважають, що авто за ними шпигує: Маск вже відреагував

Вогнеборцям нібито довелося подзвонити в компанію Tesla, щоб зрозуміти, як загасити вогонь.

Відомо, що Tesla була вироблена у 2019 році. Поліцейські виявили у ній тіла двох чоловіків віком 59 та 69 років. Один з них перебував на передньому пасажирському місці, а інший – на задньому. На сидінні водія не було нікого.

Дружини чоловіків розповіли, що ті хотіли прокататися на автопілоті.

Наразі правоохоронці розслідують обставини ДТП.

Надійність автопілоту Tesla під сумнівом

  • Система допомоги водієві Autopilot в автомобілях Tesla викликала питання у федеральних регулюючих органів США. Національне управління безпеки руху міністерства транспорту (NHTSA) проводить розслідування 23 нещасних випадків за участі Tesla на автопілоті.
  • Гендиректор Tesla Ілон Маск заявив, що проблемою широко застосування повністю автономних автомобілів є недостатня кількість даних. Як тільки Tesla надасть регуляторам достатньо даних про меншу кількість аварій під керуванням автопілота у порівнянні з водіями, контролюючі органи видадуть дозвіл на повноцінне використання автопілота. За словами Маска, це станеться тоді, коли автопілот наїздить близько мільярда кілометрів дорогами США.