Про це повідомляє Associated Press.

"Американці повинні добре спати ночами. Ніщо з того, що я бачив, і нічого з того, що я знаю, не вказує на те, що ситуація різко змінилася за останні 24 години", – заявив Тіллерсон.

Читайте також: Хвилина до вибуху: в КНДР уже складають план ймовірної атаки на військові бази США

Він додав, що президент США Дональд Трамп намагається скерувати КНДР чітке і зрозуміле послання, щоб не було сумнівів у тому, що Америка може захистити себе.

"Те, що робить президент, являє собою сильне послання Північній Кореї мовою, яку може зрозуміти Кім Чен Ин, тому що він, схоже, не розуміє дипломатичної мови. Я думаю, що президент просто вказує північнокорейському режиму на безсумнівну здатність США захистити себе. США захистять себе і своїх союзників", – запевнив Тіллерсон.

До слова, раніше The Washington Post з посиланням на інформацію розвідки США повідомило, що в КНДР успішно виготовили мініатюрні ядерні боєголовки, які мають можливість встановлення всередині ракет дальньої дії. А президент США Дональд Трамп заявив, що Північна Корея зустрінеться з "вогнем і люттю", яких світ ще не бачив у випадку, якщо її розробки ядерної зброї загрожуватимуть Сполученим Штатам.