Про це повідомив морський юрист Микола Гольбін. Він зазначив, що моторошний інцидент відбувся з судном THOR, яке ходить під прапором Маршалових островів.

Раніше Через шторм у Керченській протоці застрягли близько 200 суден

Чоловік помер ще в порту Одеси

Про жахливий випадок повідомили Гольбіну члени екіпажу балкера. Вони зазначили, що моряк помер на судні ще тоді, коли воно стояло в порту Одеси.

Судновласник не зняв померлого з THOR на українській території, а лише мав зробити це в Туреччині. Станом на 3 грудня тіло було ще у каюті – і воно почало розкладатись.

Третю добу тіло українського моряка тримають у каюті у сидячому положенні. Наш моряк помер на борту судна, коли воно було в Україні, але судновласник вирішив не знімати його з борту, а відправити судно до Стамбула,
– пояснив Гольбін.

Екіпаж – у пригніченому стані

Морський юрист у коментарі УНІАН наголосив, що для оформлення необхідних документів потрібен час. Проте незважаючи на ці пояснення, екіпаж – у стресовому стані, адже питання – не лише морально-етичне, а й торкається епідбезпеки.

Причини смерті людини поки невідомі. Тіло не помістили в холодильне обладнання, воно у звичайній каюті. На судні жахливий запах,
– сказав Гольбін.

Тіло моряка мають перевезти літаком в Україну, проте дата – поки невідома.

Читайте також Біля Лівії потонули 75 мігрантів: намагалися потрапити в Європу

У Чорному морі затонув човен з рибалками

Зазначимо, що у Чорному морі поблизу острова Березань знайшли тіла двох рибалок. Тіло третього шукали 9 рятувальники, виявили загиблого на глибині 6 метрів. За попередньою інформацією, човен перекинувся через шторм.