Текст про Володимира Зеленського написав Джозеф Байден, який зараз обіймає посаду президента Сполучених Штатів Америки. Він написав короткий есей про українського президента, підкресливши його стійкість та хоробрість.

Важливо Перший вирок російському військовому та 87 загиблих у Десні: основне за 89 день війни

За словами Байдена, Володимир Зеленський є прикладом невблаганної рішучості та стійкості духу, цілеспрямованості та віри у свободу свого народу.

Народи вільного світу, натхненні прикладом президента Зеленського , є більш згуртованими, рішучими та цілеспрямованими, ніж будь-коли в останній пам’яті,
– написав Байден.

Повний текст про Володимира Зеленського від Байдена:

Коли Володимир Путін розпочав свою жорстоку війну проти України і українцям потрібен був їхній лідер, слова Володимира Зеленського лунали світом: "Президент тут".

У президенті Зеленському народ України має лідера, гідного їхньої хоробрості та стійкості , оскільки громадяни по всій країні — власники магазинів і солдати, кравці та водії вантажівок — борються за свої домівки та свою свободу. Кожного разу, коли ми говоримо, я чую в голосі президента Зеленського невблаганну рішучість людини, яка глибоко вірить у свій обов’язок перед своїм народом і щодня виконує урочистий обов’язок вести свою націю у цю темну й важку годину.

Народи вільного світу, натхненні прикладом президента Зеленського, є більш згуртованими, рішучими та цілеспрямованими, ніж будь-коли в останній пам’яті. За підтримки США та наших союзників і партнерів він залишив свій слід в історії та довів світові, що Україна протримається довго, а її народ у кінцевому підсумку реалізує демократичне майбутнє, якого вони давно бажали.

У списку Time опинився і Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний.

Потенціал війни між великими державами зростає, а українці, які захищають свою батьківщину від значної російської агресії, неймовірні. Генерал Залужний стоїть за цими зусиллями, несе величезний тягар керівництва в бою. Його творчість запам’ятається історії,
– написали у виданні.

Дивіться також: Байден підписав допомогу Україні